Użytkownik:Kosmita1993

Z Wiki NokiaHacking.pl

Kosmita1993 (01.02.1993) - szary user na forum NokiaHacking.pl (i nie tylko). Informatyką interesuję się odkąd rodzice kupili mi komputer (czyli od około siedmiu lat). Ponadto lubię słuchać muzyki, majstrować przy urządzeniach elektrycznych. Przez kilka lat (około trzech) byłem DJ na pobliskiej świetlicy.

Jeśli chodzi o szkołę - jestem zarąbisty w przedmiotach ścisłych (matematyka, fizyka) a beznadziejny z historii. Właśnie rozpocząłem naukę w technikum informatycznym (pierwszy rok).

Forum NokiaHacking.pl zainteresowałem się niecały rok temu (na przełomie maja i czerwca) i wtedy to zrobiłem swoją pierwszą modyfikację na nokię 6300, która była wtedy w moim posiadaniu. Później zrobiłem kilka modyfikacji na wymienioną wcześniej Nokię, m. in patch Windows Vista Ultimate który wraz z upływem czasu udoskonalałem, oraz Linux Ubuntu GNOME. Nie chwaląc się jestem pierwszą osobą (oprócz operatorów sieci komórkowych) której udało się dodać do menu nokii 6300 skróty do aplikacji. Obecnie jestem w posiadaniu nokii N95-1 i dopiero zaznajamiam się z możliwościami symbiana w wersji 3.

Jak coś sobie przypomnę to dopiszę xD.


Strony zewnętrzne: