Hackowanie Symbiana

Z Wiki NokiaHacking.pl

(Różnice między wersjami)
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
 
(Nie pokazano 2 wersji pomiędzy niniejszymi.)
Linia 1: Linia 1:
-
'''Hackowanie/złamanie symbiana''' - proces po którym mamy dostęp do wszystkich plików systemowych. Umożliwia ono wgrywanie modyfikacji ([[patch]]y). Oprócz tego po zhackowaniu symbiana możemy instalować niepodpisane gry, aplikacje oraz motywy.
+
'''Hackowanie Symbiana''' (inne określenie: ''łamanie'') - proces, po którym mamy dostęp do wszystkich plików systemowych. Umożliwia ono wgrywanie modyfikacji ([[patch]]y). Oprócz tego po zhackowaniu Symbiana możemy instalować niepodpisane gry, aplikacje oraz motywy.
-
Proces hackowania można przeprowadzić ręcznie, jednak jest to bardzo czasochłonne. Lepszym sposobem jest użycie specjalnych aplikacji typu [[HelloOX]] oraz [[QHKB]] lub metoda [[PNHT]] polegająca na wgraniu już zmodyfikowanego zhackowanego oprogramowania (cała modyfikacja opiera się tylko na jednym pliku - [[Fpsx]]).  
+
Proces hackowania można przeprowadzić ręcznie, jednak jest to bardzo czasochłonne. Lepszym sposobem jest użycie specjalnych aplikacji typu [[HelloOX]] oraz [[QHKB]] lub metodą [[PNHT]] polegającą na wgraniu już zmodyfikowanego zhackowanego oprogramowania (cała modyfikacja opiera się tylko na jednym pliku - [[Fpsx]]).  
-
 
+
-
 
+
-
== Zobacz też: ==
+
 +
== Zobacz też ==
*[[HelloOX]]
*[[HelloOX]]
*[[QHKB]]
*[[QHKB]]

Aktualna wersja na dzień 15:54, 16 maj 2010

Hackowanie Symbiana (inne określenie: łamanie) - proces, po którym mamy dostęp do wszystkich plików systemowych. Umożliwia ono wgrywanie modyfikacji (patchy). Oprócz tego po zhackowaniu Symbiana możemy instalować niepodpisane gry, aplikacje oraz motywy.

Proces hackowania można przeprowadzić ręcznie, jednak jest to bardzo czasochłonne. Lepszym sposobem jest użycie specjalnych aplikacji typu HelloOX oraz QHKB lub metodą PNHT polegającą na wgraniu już zmodyfikowanego zhackowanego oprogramowania (cała modyfikacja opiera się tylko na jednym pliku - Fpsx).

Zobacz też