Hackowanie Symbiana

Z Wiki NokiaHacking.pl

(Różnice między wersjami)
[wersja przejrzana][wersja przejrzana]
m (stronę Hackowanie symbiana przeniósł do Hackowanie Symbiana)
Linia 1: Linia 1:
-
'''Hackowanie/złamanie symbiana''' - proces po którym mamy dostęp do wszystkich plików systemowych. Umożliwia ono wgrywanie modyfikacji ([[patch]]y). Oprócz tego po zhackowaniu symbiana możemy instalować niepodpisane gry, aplikacje oraz motywy.
+
'''Hackowanie/złamanie symbiana''' - proces, po którym mamy dostęp do wszystkich plików systemowych. Umożliwia ono wgrywanie modyfikacji ([[patch]]y). Oprócz tego po zhackowaniu Symbiana możemy instalować niepodpisane gry, aplikacje oraz motywy.
-
Proces hackowania można przeprowadzić ręcznie, jednak jest to bardzo czasochłonne. Lepszym sposobem jest użycie specjalnych aplikacji typu [[HelloOX]] oraz [[QHKB]] lub metoda [[PNHT]] polegająca na wgraniu już zmodyfikowanego zhackowanego oprogramowania (cała modyfikacja opiera się tylko na jednym pliku - [[Fpsx]]).  
+
Proces hackowania można przeprowadzić ręcznie, jednak jest to bardzo czasochłonne. Lepszym sposobem jest użycie specjalnych aplikacji typu [[HelloOX]] oraz [[QHKB]] lub metodą [[PNHT]] polegającą na wgraniu już zmodyfikowanego zhackowanego oprogramowania (cała modyfikacja opiera się tylko na jednym pliku - [[Fpsx]]).  
-
 
+
-
 
+
-
== Zobacz też: ==
+
 +
== Zobacz też ==
*[[HelloOX]]
*[[HelloOX]]
*[[QHKB]]
*[[QHKB]]

Wersja z 15:53, 16 maj 2010

Hackowanie/złamanie symbiana - proces, po którym mamy dostęp do wszystkich plików systemowych. Umożliwia ono wgrywanie modyfikacji (patchy). Oprócz tego po zhackowaniu Symbiana możemy instalować niepodpisane gry, aplikacje oraz motywy.

Proces hackowania można przeprowadzić ręcznie, jednak jest to bardzo czasochłonne. Lepszym sposobem jest użycie specjalnych aplikacji typu HelloOX oraz QHKB lub metodą PNHT polegającą na wgraniu już zmodyfikowanego zhackowanego oprogramowania (cała modyfikacja opiera się tylko na jednym pliku - Fpsx).

Zobacz też